ЯК ПІДІБРАТИ ДИСКИ ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ?

В автомобілі важливі всі деталі та комплектуючі. Чи не досвідчені водії іноді вважають, що диски виконують тільки декоративну функцію. more Насправді це не так: правильний вибір дисків впливає на легкість управління автомобіля, а також на маневреність і плавність ходу.

Як вибрати диски для свого авто?

При виборі даного товару звертати увагу потрібно не на зовнішній вигляд і дизайн, а на міцність і надійність коліс. Адже диски основою ходової частини будь-якого автомобіля, і при попаданні в яму вони приймають основний удар на себе. Підібрати диски на авто вам допоможе маркування кожної окремої одиниці товару. Якщо ви не розбираєтеся в маркуванні, завжди можна запитати допомоги у продавця і посмотреть здесь. На якість їзди і умови експлуатації впливає матеріал, з якого виробляються диски. Від цього і потрібно відштовхуватися при виборі даного товару. Тому потрібно розглянути типи легкових автомобільних дисків.

Типи автомобільних дисків

Сталеві штамповані колеса. Проводять їх за допомогою штампування листів стали. Такий метод виробництва досить простий, тому і ціна на готовий виріб цілком доступна. Основні характеристики сталевих дисків: висока міцність і універсальність, а також простота експлуатації. Ще однією перевагою такого виробу те, що при попаданні в яму воно не ламається, а деформується і надалі підлягає ремонту. Недоліки: вироби зі сталі важкі. Сталеві це такі диски для легкових автомобілів, які найчастіше входять в базову комплектацію автомобіля.

Литі диски з Легкоплавні матеріалів. Виробляються вони за допомогою плавки алюмінію або магнію. Переваги: ​​гарний дизайн, не великий вага, антикорозійний ефект. Недоліки: дорогі, при ударі можуть зламатися і розлетітися.

Ковані Легкоплавні диски. Їх роблять з заготовок за допомогою штампування легких металів. Переваги: висока міцність; не великий вага; після поломки підлягають ремонту, на відміну від 3літих дисків. Недоліки: висока ціна.
Складові колеса. Вони проводяться за допомогою кріплення литий і кованої частин. Технологія виробництва: до литий частини кріпиться кований обід (за допомогою титанових болтів). Переваги: ​​висока міцність, не великий вага, різноманітний дизайн, після поломки підлягають ремонту. Недоліки: такі диски найдорожчими дисками для легкових автомобілів.

Як ви бачите, у кожного товару свої плюси і мінуси, тому потрібно купувати колеса, в залежності від своїх матеріальних можливостей і корисних властивостей товару.


Не пропустіть