Навіщо потрібен евакуатор на дорозі?

Від поломки авто прямо на дорозі не застрахований ніхто. І навіть зупинився водій на світло аварійних фар виявиться неспроможним в ремонті авто. Та й не у всіх з нас в багажнику необхідний набір інструментів для проведення будь-якого ремонту. А крім інструменту необхідно мати досвід і специфічні знання. У такій ситуації без фахівця не обійтися.

Куди звернутися в пошуках евакуатора?
Вже давно з’явилися спеціальні компанії, які надають послуги евакуації автомобілів. Особливо виділяється компанія https://evakuator.ltd. Евакуатор можна викликати за допомогою мобільного телефону, один дзвінок і до вас вже їдуть на допомогу. Чому краще викликати евакуатор і не намагатися транспортувати авто своїми силами?

Багато хто, напевно, знають, що неправильне транспортування авто може погіршити стан і привести до капітального ремонту транспортного засобу. За допомогою спецтехніки фахівці це зроблять правильно.

В автопарку компанії присутні різні види евакуаторів для максимально якісного транспортування автомобіля. Компанія готова транспортувати техніку вагою до 3 тонн.

Існують різні види евакуаторів:
евакуатори обладнані лебідкою;
евакуатори з краном-маніпулятором;
евакуатори з частковим навантаженням автомобіля.
Звідки з’явилися евакуатори?
Прабатьком сучасного евакуатора була військова техніка, яку використовували для транспортування поламаного авто. Сучасні евакуатори з’явилися не так давно. Коли з’явилися мобільні телефони та мобільний зв’язок набула широкого поширення, стало можливим в будь-який час доби здійснити дзвінок, з’явилися і компанії, які надають послуги евакуації автомобілів і технічної підтримки.

Зараз у багатьох містах представлено безліч компаній, що займаються даним видом діяльності. Потребуєте послуг евакуатора або в техдопомоги? Зателефонувавши в компанію https://mmr.net.ua/rus/biz/66077, повідомте ваше місцезнаходження, опишіть тип пошкодження, марку і модель автомобіля і чекайте приїзду фахівця. Ваш автомобіль швидко і якісно але доставлять в потрібне вам місце.

Раніше даний вид спецтехніки використовувався для роботи в ДАІ Малося на увазі, що евакуатори будуть виїжджати на місце ДТП і відвозити пошкоджені автомобілі в сервісні центри або, якщо авто ремонту не підлягає, відразу на утилізацію. Пізніше евакуаторами стали користуватися для вивезення автотранспорту на штраф стоянки.

Що робити якщо ваш автомобіль евакуювали?
Якщо ви не знайшли свого авто на місці вашої парковки, насамперед дізнайтеся в найближчому відділенні міліції не приїжджав чи евакуатор і на яку саме штраф-стоянку ваше авто могли доставити. І обов’язково неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху!


Не пропустіть