Продаж сучасних напівпричепів

Не варто дивуватися, що сучасний ринок вантажоперевезень, де здійснюється продаж напівпричепів від давно зарекомендували себе марок Daf, Iveko, Man, Mersedes-Benz та інших виробників спецтехніки, почав поповнюватися молодими виробниками. Хочеться сказати кілька слів про досить молодий, але вже встигла заявити про себе в Європі польській фірмі Wielton Ця компанія починала свою діяльність як майстерня по ремонту та модернізації вантажівок, що були у вжитку.

Сьогодні завод в польському місті Велюнь може запропонувати як самоскидний напівпричіп Wielton, так і рефрижератори, контейнеровози, трали та спецтехніку для будь-яких потреб. А ще 20 років тому автомеханіки і конструктори компанії освоювали нові рішення для того, щоб повернути малопотужним вантажівкам можливість виконувати покладені на них функції.

У процесі ремонту працівники тоді ще невеликого колективу фірми навчилися не тільки ремонтувати пневматичні підвіски застарілих машин, але і вносити конструктивні зміни в їх роботу, а також роботу електричних систем і ходової частини в цілому. На основі зібраних напрацювань в єдине ціле вже через п’ять років роботи стартував продаж напівпричепів САМ, які незабаром після випуску принесли колективу WIELTON SA європейське визнання і сертифікат ISO 9001.

На сьогоднішній день компанія тісно співпрацює з такими виробниками, як Mishelin, Daimler Chrysler, Ror, Haldex, Continental, Wabko, Jost, що дозволяє їй представляти свою продукцію на ринках Західної Європи та США. Поступово нові вантажівки з демократичною вартістю в’їхали на територію Німеччини, Швеції та Голландії, Прибалтики, Білорусії, України та Росії. Причому в трьох останніх державах був пройдений тест на стійкість до нашого дорожнього покриття, точніше до його часткового присутності.

Тим, хто має намір купити новий напівпричіп, буде цікаво дізнатися, що гарантійне обслуговування на вантажівки WIELTON надається на пробіг 1 000 000 км, причому незалежно від того, де здійснювався продаж напівпричепів, в Західній або Центральній Європі, в самій Польщі або в країнах СНД. А це означає, що польські виробники твердо впевнені в якості автомобілів, що випускаються. Якщо додати сюди прийнятні ціни, вийде те саме співвідношення «ціна-якість», яке шукають покупці.


Не пропустіть