Оренда автомобілів економ-класу в Астане

Оренда автомобілів економ-класу користується великим попитом, ніж прокат солідних представницьких машин. По-перше, це дешево. Прокат авто не повинен бути обтяжливим для вашого бюджету. По-друге, для поїздок по місту в умовах пробок і проблем з паркуванням економічний малолітражний автомобіль – то, що треба. А по ходовим якостям така машина нітрохи не гірше дорогого автомобіля. І по-третє, не треба сильно витрачатися на бензин.

Особливості оренди машин економ-класу

Найчастіше машини економ-класу орендують для відряджень і туристичних поїздок по місту. У рідкісних випадках прокат авто недорого можливий в комерційних цілях. Так, послуга прокату недорогих машин затребувана серед таксистів і торгових представників, які не мають власного автомобіля.

Є думка, що послуги таксі дешевше, ніж найдешевша оренда авто. Якщо мова йде про машини бізнес-класу, так і є. Але якщо машина вам потрібно для тривалих поїздок по чужому місту, то вигідніше взяти її напрокат. Так ви гарантуєте собі повну свободу пересування і перестанете залежати від таких зовнішніх факторів, як погода, розклад громадського транспорту та ін.

Як взяти авто в оренду дешево?

Цікавить дешевий прокат авто в Астане? Компанія https://rentacars.kz/astana до ваших послуг! Просто зайдіть в розділ «Автопарк» і виберіть машину, яку хотіли б забронювати.

rentacars гарантує вам:

– юридичну чистоту угод і документів. Укладення договору – обов’язкова умова. Технічний стан машини фіксується в акті прийому-передачі транспортного засобу. Зобов’язання сторін обумовлюються перш ніж укладати угоду;

– справні і чисті автомобілі. Незалежно від класу машини, ми надаємо її орендарю в ідеальному стані і з повним баком;

– швидку і зручну оренду автомобілів. Забронювати машину ви можете онлайн на сайті. Це дуже зручно для тих, хто завчасно планує поїздку;

– дотримання термінів і договірних зобов’язань.

Ще одна перевага співпраці з rentacars – мінімальні вимоги до віку і стажу при прокаті автомобілів економ-класу. Якщо орендувати дорогий автомобіль ви можете тільки з 25 років, то взяти напрокат більш економічну машину можна з 22 років при стажі не менше 1 року.


Не пропустіть