Що таке автоломбард, чи можна йому довіряти і як це працює?

Автомобільний ринок дуже перспективний бізнес, тому не дивно, що на грунті конкуренції щодня з’являються нові схеми і варіанти заробітку на транспортних засобах.

Сьогодні хочу розповісти вам, дорогі читачі, про те, що собою представляють “автоломбарди” – souzkredit.ru, в чому їх суть, чи можна їм довіряти і в чому їх перевага. Стаття буде корисна тим, хто ламає голову над тим, де взяти гроші швидко, не оформляючи кредит.

Що таке автоломбард?

Під цим дивним словом, як правило, ховається організація, що спеціалізується на недовгострокового позиках під заставу автотранспорту. Послуга стала настільки популярною, що на сьогоднішній день під заставу можна здати не тільки авто, а й мотоцикли, спецтехніку, і навіть водний транспорт Перший автоломбард з’явився ще 50-х роках в США, кожен середньостатистичний американець в ті часи мав авто, тому послуга була дійсно затребуваною і зручною в разі необхідності отримання кредиту. Через якийсь час досвід перейняли Європейці. А в “наших краях” автоломбарди стали з’являтися лише 10 років тому і то, тільки в великих містах. З кожним роком послуга стає все більш популярною і побачити вивіску автоломбард вже можна навіть практично в будь-якому, навіть найменшому місті. Зручність автоломбарду полягає в тому,

Перед тим як піти в автоломбард потрібно визначитися якого саме можна довіряти, так як в цьому сегменті, як і в інших видах послуг нерідко зустрічаються шахраї. Насамперед рекомендую упевнитися в надійності автоломбарду. Ваше завдання з’ясувати яким чином організація отримує дохід і яку мету переслідує, видаючи кредит під заставу автомобільного транспорту. Джерела доходу у ломбардів можуть бути різні, у деяких це відсоток, який позичальник платить за суму, яку отримав в борг. Інші ж заробляють на штрафні санкції, які накладаються в разі недотримання клієнтом умов договору кредиту. Причому суми штрафу за прострочення по кредиту часом просто вражають Також існують організації, які в основному націлені на те, щоб оцінити авто дешевше, поставити процентну ставку вище,

Який автоломбард краще вибрати?
Як ви, напевно, здогадалися, краще віддати перевазі того, хто заробляє виключно на відсотках від кредиту і не ставить перед собою мету завести вас в борги або відняти у вас ваш автомобіль з метою перепродажу. Автоломбарди такого типу, як правило, дають значну суму, беруть невеликий відсоток і володіють великою клієнтською аудиторію. Дохід в даному випадку базується на прозорій політиці і великій кількості клієнтів. Як правило, у таких організацій процентна ставка не перевищить 3-7% річних виплат від суми кредиту. Відмінною рисою таких автоломбардів також те, що вони на відміну від інших більш пильно перевіряють позичальника, а також його транспорт.

На час кредиту, позичальник позбавляється свого авто і отримує його лише після повного погашення кредиту. Однак якщо залишитися без “коліс” не ваш варіант, ви можете отримати Автозалог, який передбачає можливість експлуатації власного авто, яке знаходиться під заставою протягом усього терміну виплати кредиту. Така послуга з одного боку більш приваблива, проте менш вигідна, з точки зору процентної ставки по кредиту вона істотно збільшується. Таким чином перед тим як погоджуватися на такі умови слід враховувати цей момент.


Не пропустіть