Водіїв змусять відмовитися від авто з бензиновими і дизельними моторами

0

Влада Норвегії розробили план, який допоможе пересадити населення країни на екологічно чистий транспорт до 2025 року.

Продовжувати розвиток “зеленої” податкової системи для стимуляції ринку електричних автомобілів, яка також передбачає збори з власників машин з ДВЗ. В даний час від транспортного податку в країні звільнені автомобілісти, які беруть екологічно чистий транспорт в лізинг. Крім того, електромобілі можуть пересуватися по смугах для громадського транспорту, не платити за проїзд по платних дорогах і за переправу на поромі.

Також місцева влада продовжать розвивати інфраструктуру для транспорту з нульовими викидами: вже до 2020 року на 10 електрокарів припадатиме щонайменше один громадський зарядний пункт.

Влада країни підкреслюють, що мова не йде про заборону автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння: при “правильних політичних заходах” жителі Норвегії самі відмовляться від такого виду транспорту, і вже до середини наступного десятиліття ринок нових автомобілів буде на 100% складатися з “зелених” машин.

Як зазначає видання Autoblog, в 2015 році на частку електричних автомобілів в Норвегії припадало 22%. Очікується, що в 2018 році кількість проданих “зелених” машин досягне показника в 250 тисяч одиниць.


Не пропустіть