А ви знаєте, як потрібно доглядати за фарами?

Не будемо вас втомлювати роздумами про важливість підтримки чистоти і хорошого стану фар вашого автомобіля, а відразу перейдемо до головного – до порад по догляду.

Для того, щоб позбутися від дрібних подряпин, помутнінь, забруднень та інших проблем з фарами, найефективніший спосіб (крім заміни, звичайно), це постійна турбота про них. Багато в чому виправити ситуацію можна і за допомогою полірування або шліфування. Технології можуть бути різними, але зміст залишається – ви знімаєте верхній шар матеріалу і ретельно обробляєте чисту поверхню захисними засобами.

Для початку потрібно зрозуміти, що способи догляду розрізняються за типом матеріалу, з якого фари виготовлені.

Для догляду за скляними фарами іноді буває досить просто часто промивати їх великою кількістю води. Жорсткими і сухими ганчірками і губками краще не зловживати. Також забудьте про такий спосіб чищення як «потерти снігом». Все це може закінчиться виникненням подряпин, які може бути і не видно, проте під час вилучення світла колишньої яскравості вже не буде. В якості полірування для таких фар можна використовувати пасту ГОИ, або спеціальні абразивні матеріали, але майте на увазі, що перед тим як полірувати фару, необхідно її промити і грунтовно висушити.
Для догляду за полікарбонатними фарами, створеними з поліефірів і вугільної кислоти найкраще підійдуть м’які щітки і ганчірочки, можна навіть використовувати взуттєві щітки з паралона або м’які мочалки. Процес полірування найкраще здійснювати за допомогою абразивних паст (грубої), а після цього доводочной полірувальної. А в проміжку часу між нанесенням цих двох видів паст рекомендують нанести на фари пасту, отриману в ході змішування цих двох видів.
Для догляду за акриловими фарами можна проробляти дії, аналогічні попередньому виду, але не забувайте, що протирати фари можна тільки чистими ганчірками, губками і серветками, інакше ви просто розмажете бруд.
Крім таких операцій по догляду за фарами можна встановити спеціальні відмивачі, які допоможуть фарам залишатися чистими набагато довше, а значить зажадають від вас менше зусиль і часу для їх очищення.


Не пропустіть