Названо 7 основних помилок, які шкодять автоматичній коробці передач

Автоматична коробка передач складніша за своєю будовою і вимагає більшого догляду, ніж механічна коробка передач. Їзда автомобілем із цією трансмісією вимагає певного рівня уваги та обережності з боку водія. Важливо враховувати особливості роботи автоматичної коробки передач і уникати помилок, які виділили експерти, що сприяють швидшому зносу та виходу з ладу автоматичної коробки передач.

Перша помилка полягає в екстремальному стилю водіння: постійні різкі прискорення та гальмування можуть негативно вплинути на стан автоматичної коробки передач, призводячи до швидшого зносу зчеплення та інших компонентів.

Друга помилка – рухатися з непрогрітою коробкою: запуск двигуна та миттєве рушання особливо в холодну погоду, коли мастило в коробці передач ще не прогрілося, може призвести до зносу або пошкодження внутрішніх механізмів.

Третя помилка – нехтувати правилами буксирування: під час буксирування іншого автомобіля чи причепа необхідно дотримуватися рекомендацій виробника вашого автомобіля, оскільки неправильна процедура буксирування може призвести до пошкодження автоматичної коробки передач.

Четверта помилка – постійне перемикання коробки передач у режим нейтрального положення: це може призвести до зносу гальм та інших компонентів трансмісії.

П’ята помилка – неправильне використання коробки передач у гірській місцевості: часті перемикання між передачами під час руху в гору або на спуску може призвести до зайвого нагрівання трансмісії.

Шоста помилка – неправильне паркування: залишення автомобіля на парковці без використання ручного гальма може створити навантаження на трансмісію.

Сьома помилка – нехтування захистом: нижня частина картера АКПП більш вразлива до механічних пошкоджень, ніж механічна коробка передач, тому навіть невелике покодження може призвести до порушення роботи трансмісії.


Не пропустіть