Як використовувати старий двигун: лайфхак від винахідливого українця

Якщо автомобіль відпрацював покладений термін експлуатації, то зовсім необов’язково відразу списувати його в утиль. Часто під іржавим кузовом залишається цілком робочий двигун, який цілком ще може послужити автолюбителю.
Журналіст порталу Projects.platfor.ma Віктор Березуцький склав топ-5 незвичайних способів використання автомоторов.

Спосіб №1. Видобуток золота і дорогоцінних каменів. Через потужність і зручність автомобільні двигуни відносно часто використовують старателі при видобувні золота, а також дорогоцінних й напівкоштовних каменів.

Спосіб №2. Установка на канатну дорогу. Оскільки подібний засіб пересування часто перебуває в місцях зі складним рельєфом, де немає ні шосе, ні провулків, ні навіть електрики, то автономно працюючий двигун стане дуже до речі.

Спосіб №3. Відділення золота від порожньої породи. Мотори використовуються не тільки для видобутку золота із земних надр, але й для відділення дорогоцінних металів від порожньої породи. На думку фахівців, жоден старатель не впорається з цією роботою краще, ніж потужний двигун.

Спосіб №4. Установка на парусні судна. Найчастіше цим займаються жителі азіатських сіл, які зазвичай встановлюють двигуни під невеликим кутом, щоб довгий вал, прикріплений до маховика прямо з гвинтом від човнового мотора, глибше занурювався під воду.

Спосіб №5. Компресори для пневмоінструментів. Оскільки в автомайстернях без таких інструментів можна ні пофарбувати кузов, ні обробити деталь піском, то повітря для них цілком можна стиснути за допомогою поршнів старого автомобільного двигуна.