Як підготувати авто до весни – 7 порад

З настанням весни в автомобілі необхідно перевірити деталі, що піддавалися підвищеним навантаженням у холодну пору року.

Якщо ви всю зиму зберігали літні шини, то не забудьте добре перевірити їх перед встановленням. Огляньте на предмет чистоти, адже засохлий і ущільнений бруд за кілька місяців може сильно порушити потрібне балансування.

Перевірити шарніри та гумові деталі
Взимку дороги посипають різноманітними сумішами, іноді досить їдкими. Ці речовини можуть потрапляти, наприклад, на шарніри рівних кутових швидкостей і буквально стирати їх, як наждаком.

Найкраще буде перевірити всі гумові деталі автомобіля. Будь-який дефект гальмівних шлангів може привести до непоправних наслідків, особливо за різкого гальмування. Краще не випробовувати долю.

Перевірити свічки
Виверніть свічки та перевірте, чи не утворився нагар і чи не з’явилися тріщини. Якщо відповідь буде ствердною, то відразу їх замініть, щоб потім не довелося екстрено ремонтувати авто.

Перевірити стан і рівень рідин
За необхідності нестачу масла, гальмівної рідини, антифризу або тосола треба заповнити. Бажано не змішувати рідини різних марок і кольору.

Перевірити мотор
Через перепад температур зимою деякі елементи мотора можуть піддатися зносу. То ж особливу увагу слід приділити гумовим і пластиковим деталям. Обов’язково перевірте стан моторного масла.

Перевірити акумулятор
Після зими найкраще перевірити заряд акумулятора і упевнитися, що він максимальний. Якщо бортова система підзарядки не може забезпечити цей максимум, то краще звернутися до фахівців.

Перевірити бензобак
Якість палива часто залишає бажати кращого, то ж на стінках бензобака можуть зібратися різноманітні відкладення, які варто відчистити. Заодно можна почистити і карбюратор.

Джерело fakty.ictv.ua

Не пропустіть