Стало відомо, чого найбільше бояться водії

Британська автошкола провела глобальне опитування.

Масштабне дослідження у Великобританії показало, що незнайомі дороги – найбільший кошмар для водіїв, передає msn.com.

Опитування проводилося британською автошколою RedDrivingSchool. В результаті з’ясувалося, що 38% опитаних автовласників бояться незнайомих доріг. На другому місці – страх перед агресивними водіями, яких можна зустріти на дорозі, – 35%. 17% британських водіїв бояться велосипедистів і тільки 1% – пішоходів, які можуть раптово з’явитися перед автомобілем.

Цікаво порівняти ці результати з даними британського департаменту транспорту, який свою статистику про реальних дорожніх загрозах. 40% всіх дорожньо-транспортних пригод відбуваються вночі, незважаючи на те, що тільки 9% опитаних бояться їздити в темряві. Погані дорожні умови призводять до 12,6% нещасних випадків, в той час як помилки водія і небезпечне водіння викликають 71% аварій.

Що роблять британські водії, щоб заспокоїтися, якщо вони нервують за кермом?

25% опитаних кажуть, що у них грає музика, а 18% заявили, що вони вимикають музику. Є й ті, хто використовує глибоке дихання, назальний спрей і інші традиційні методи розслаблення, а 10% просто беруть своє занепокоєння як належне і не намагаються придушити його.

Ян Макінтош, виконавчий директор RedDrivingSchool, радить водіям заздалегідь вивчити околиці і вирішити, чи варто їм рухатися по цьому маршруту або по іншому. Якщо ви відчуваєте паніку, що не тягніться за чашкою кави, замість цього робіть дихальні вправи, відкрийте вікно і спробуйте розслабитися, зосередившись на самому водінні.

Джерело sud.ua

Не пропустіть