У яких країнах збирають автомобілі для українців: ТОП-10

На першому місці Німеччина, пише segodnya.ua.

Незважаючи на традиційну прив’язку того чи іншого автомобільного бренду до конкретної країни, їх машини отримують “громадянство” – походження тієї держави, в якому вони були зроблені. В “Укравтопромі” спробували розібратися, автомобілі чиєї збірки воліють українці.

Як уже повідомлялося, з початку року в Україні було продано і поставлено на облік 38 389 нових легкових автомобілів.

Найбільша кількість машин з цього об’єму було зібрано на заводах Німеччини – 8 012 шт. У структурі продажів автомобілів з німецької родоводу лідирує марка Volkswagen, її частка склала майже 28%.

На другому місці Японія. Автомобілі, зібрані в Японії, вибрали 6 045 українців. Найбільше автомобілів, привезених в Україну з Японії, належить марці Toyota, їх частка – 43%.

Третій рядок за автомобілями, виробленими у Франції, які отримали з початку года 4 982 українських реєстраційних номерів, велика частина з них (71%) була прикріплена до автомобілів марки Renault.

За продукцію вітчизняного автопрому своїми гаманцями проголосували 4 326 українців, розмістивши автомобілі місцевого виробництва на четвертій позиції. У цій позиції більше половини продажів (52%) належить марці Skoda.
На п’ятому місці автомобілі з Росії – 3 012 шт., Майже 40% з яких ВАЗи.

До другої п’ятірки увійшли: Словаччина – 1 746 авто (всі Kia); Великобританія привезла – 1 650 авто (52% – Nissan); США – 1 587 машин, 60% з яких припало на автомобілі марки Mercedes-Benz; Південна Корея – 1 470 авто (55% – Hyundai). Замикає ТОП-10 рейтингу Туреччина з показником 1 174 нових легкових автомобіля, 97% з яких марки Toyota.


Не пропустіть