На чому їздять дівчата в ізраїльській армії? (відео)

Кореспонденту ТСН вдалося потрапити у єдиний в світі бойовий жіночий підрозділ армії оборони Ізраїлю – ЦАХАЛ. Дівчата у формі відмінно справляються з легендарними позашляховиками Hummer, пише trucks.autocentre.ua.


Кореспонденту ТСН Юлії Панкової вдалося не тільки заглянути в жіночу казарму, але й роздерти лікті і коліна на їх навчаннях. Про це відрядження домовлялися три місяці, адже чужим у цей таємничий військовий світ потрапити дуже важко. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень. В ізраїльській армії жінкам можна спати на рожевих ліжках і фарбувати очі. Тут є обідній сон, а їжа – як у кращих санаторіях. У цій армії не потрібно наголо стригти волосся, віддавати честь або ходити в ногу.

ЦАХАЛ був заснований через два тижні після оголошення незалежності Ізраїлю в 1948 році. На рахунку армії – 15 війн і сотні контртерористичних операцій. Кожен громадянин країни – військовозобов’язаний. Ізраїльська армія прославилася рівністю статей – дівчата не тільки справно їздять на багатоцільових автомобілях Hummer, але й пілотують винищувачі, охороняють кордони і проходять військово-стройову підготовку нарівні з чоловіками.


Не пропустіть