Як складали одну з найбільших вантажівок світу (відео)

Цей самоскид є одним з найбільш великих вантажівок у світі. За вантажопідйомностю, яка становить 363 тонни, він займає друге місце серед усіх самоскидів, поступаючись тільки рекордсмену БелАЗ-75710. Загальна же експлуатаційна вага цієї махини досягає 600 тонн. Під стать розмірам і ціна Liebherr T 282C – близько 5000000 доларів, пише enkibiz.com.

Liebherr_T282C_new_dumper_t_3

Відео не цілком передає розміри цього гіганта, які становлять 15,3 метра в довжину, 9,5 в ширину і 7,64 у висоту. Двигун потужністю 3 650 к.с. може розігнати самоскид до швидкості в 64 км/год, витрачаючи при цьому 174 літра дизельного пального на годину. Бак розмірами з невеликий ставок вміщує 4 730 літрів пального.

І ось вчора компанія Liebherr виклала дуже цікаве відео, яке показує практично повністю процес виробництва цієї машини. Такі кар’єрні самоскиди збирають зазвичай прямо на місці робіт, але в цьому прискореному відео показаний не тільки процес безпосередньої збірки, але і виробництва. Буквально починаючи з величезних сталевих листів, які ріжуть і зварюють, створюючи гігантський кузов, а потім крок за кроком ми можемо спостерігати, як буквально з нічого виникає ця велика, гарна машина. Не пропустіть це 7-хвилинне відео, воно того варте:


Не пропустіть