Найекстравагантніший Mini у Всесвіті

Саме такими словами оцінили свою свою роботу тюнери з китайської студії Vilner, пише motorglobe.org.

Так-так, ви не помилилися: засноване в Болгарії 15 років тому ательє Vilner стало настільки крутим, що може собі дозволити відкрити власний філія в Піднебесній. І відразу ж отримати вигідне замовлення від китайської актриси Тянь Лінн. Вам, можливо, це ім’я нічого не говорить, але в Китаї населення давно перевалило за мільярд, так що шанувальників у дівчини, напевно, вистачає.

Молода актриса забажала, щоб її Mini One Cabrio 2010 року випуску допрацювали відповідно до її ж життєвим кредо: «Успіх повинен бути настільки ж безмежним, як і Всесвіт». Тюнери сперечатися не стали і для початку забарвили передні колісні арки в синій колір і взули кабріолет в ексклюзивні білосніжні диски.

А вже в салоні розвернулися на всю широту своєї творчої фантазії. Обробку інтер’єру фіолетовою шкірою і бірюзовою замшею доповнили покриттям з чистого золота задніх захисних дуг, селектора коробки передач і клавіш управління. Найважче довелося з виконаною вручну гравіюванням і спеціальним оформленням приладової панелі, яке за задумом творців має нагадувати зоряне небо – всі пластикові деталі торпедо і рульового колеса покриті 25 шарами різнобарвного лаку, а деякі клавіші і ручки отримали ефект «подтекшей» фарби.

Під капот і днище автомобіля специ Vilner лізти не стали. Для того, щоб створити «найексцентричніший автомобіль у Всесвіті» зовсім не обов’язково крутити гайки і бруднитися в машинному маслі.


Не пропустіть