9 нaйсмiшнiших автомобілів на дорогах світу

Серед автолюбителів неймовірно популярні концептуальні або модифіковані авто. Щорічно мільйони людей стежать за різноманітними авто шоу по всьому світу, щоб побачити найнезвичайніші машини. Багато компаній теж намагаються вийти за рамки естетики і технічних можливостей. Пропонуємо огляд найсмішніших і незвичайних автомобілів, які, як мінімум викличуть посмішку, а то і захват.

9. Авто на шпильці

Ridiculou-Cars-1

Спроб імітувати туфлі на шпильці було безліч, починаючи від крісла і закінчуючи велосипедами і лампами. Але найцікавішим варіантом можна вважати автомобіль. Хоча варто відзначити, що він більше схожий на триколісний мотоцикл.

8. Свиномашинка

Ridiculou-Cars-2

У всьому світі можна знайти не один десяток свиномашинок, але однією з найвідоміших вважається ось цей рожевий Мерседес. «Грінпіс» використовує авто під час своїх кампаній по Європі в боротьбі із забрудненням навколишнього середовища і за права тварин.

7. Авто товстун

Ridiculou-Cars-3

Апетитну машину створив австрійський скульптор Ервін Вурм. Для цього йому знадобився Порше, поліуретанова піна, скловолокно і пінополістерол, покриті лаком. Вперше він представив своє творіння на виставці в 2005 році, спробувавши продемонструвати зв’язок між владою, багатством і вагою.

6. Смішне авто

311233111

Смішне авто використовується для автомобільних гонок з перевантаженнями. Його дизайнер спробував створити модель, що нагадує мультиплікаційного героя. Водію та пасажиру доводиться сидіти на язиці.

5. Телефонне авто

Ridiculou-Cars-5

Жук від Фольцвагена – одна з найпопулярніших моделей для переробки в усьому світі. Одну з найдивніших створив Говард Девіс, який взяв Beetle 1975 випуску і перетворив його на величезний телефон на колесах. Спочатку він використовувався в рекламній кампанії автора.

4. Youabian Puma

Ridiculou-Cars-6

Авто Youabian Puma створювалося лише з однією метою – унікальність і неповторність. Завдання авторами виконана, правда, не так, ймовірно, як авторам хотілося б. Правда, найсмішніше в автомобілі – це не вид, а ціна при такому вигляді. Його вартість 1 100 000 доларів. Автор цього дива – Камбіз Йоабіан, який вперше продемонстрував своє дітище на авто шоу в Лос-Анджелесі в 2013 році.

3. НЛО

Ridiculou-Cars-7

НЛО – ще один модифікований Жук від Фольцвагена. Цілком імовірно, що коли він вперше зійшов з конвеєрів заводу, то для багатьох автолюбителів виглядав саме як літаюча тарілка.

2. Банановий автомобіль

Ridiculou-Cars-8

Продукти часто стають джерелами натхнення для креативних дизайнерів. Ось і автомобіль у вигляді банана був побудований ексцентричним англійцем Стівом Брайтвейтом. Він витратив на модифікацію Форда 150 1993 року випуску 25000 доларів.

1. Троянський кінь

Ridiculou-Cars-9

Цей автомобіль довго тримався на топових позиціях найбільш смішного автомобіля у світі. Пасажири забираються в нього точно так само, як свого часу греки, що захопили Трою, в дерев’яний прототип.


Не пропустіть