Названі найнадійніші компактні кросовери за останні 14 років (Фото)

Навіть компактні кросовери, а не тільки повнорозмірні кросовери і тим більше позашляховики, апріорі повинні бути надійними. Але і вони іноді ламаються. За останні 14 років експерти німецького журналу AUTO BILD протестували кілька десятків компактних кросоверів, і назвали найнадійніші з них.

Перш за все, скажімо, що кожна модель тестувалася протягом 100 000 км. Потім експерти підраховували, скільки разів ремонтували ту чи іншу модель, яка була поломка, і які враження були у водіїв-тестувальників.

1-е місце – Volvo XC60 D4

Шведський Volvo XC60 посів перше місце в рейтингу надійності компактних кросоверів. За перші 100 000 км пробігу були тільки незначні скарги. Наприклад, через 70 000 км пробігу зникла можливість підключити телефон до автомобіля через USB.

2-е місце – BMW X1 xDrive 20i

BMW X1 проїхав перші 100 000 км практично без проблем. Він отримав дуже хороші відгуки. Була тільки скарга на складність навігаційної системи.

3-е місце – Hyundai Tucson 2.0 CRDi 2WD

Hyundai Tucson легко і без особливих проблем проїхав 100 000 км. Якщо і були недоліки, то зовсім невеликі (наприклад, була проблема з дверима багажника). Двигун і трансмісія через 100 000 км були як нові.

4-е місце – Suzuki SX4 S-Cross DDiS

У Suzuki SX4 S-Cross були скарги на дисплей навігаційної системи, на коробку передач. Після 100 000 км SX4 S-Cross залишався «свіжим», а його двигун був у відмінному стані. Випробування на міцність він впевнено витримав.

5-е місце – Mazda CX-5 Skyactiv-D AWD

Mazda CX-5 зайняла 5-е місце в рейтингу надійності компактних кросоверів. Серед недоліків виділили, наприклад, старе програмне забезпечення.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть