7 вдалих автомобілів, які цінуються як новими, так і вживаними (Фото)

Вибір автомобіля – це завжди дуже складне і тонке заняття, що вимагає відповідального підходу і підвищеної уваги до питання. Благо, дійсно гідних моделей на ринку більш ніж достатньо. Сьогодні подивимося на моделі автомобілів, які найкраще розбираються на первинному і вторинному ринку в останні роки.

Примітка: пройти максимальний пробіг більшість навіть найнадійніших автомобілів здатні тільки за умови своєчасного і регулярного технічного обслуговування, а також використання автомобіля в умовах, призначених саме для нього.

1. Toyota Camry
Досить сказати, що робочий ресурс даного автомобіля становить 200 тисяч кілометрів. Преміальний японський шедевр ламається досить рідко, крім того є одним з найкомфортніших, надійних і безпечних автомобілів у своєму класі. Кращим вибором в модельному ряду будуть машини, створені в період з 2006 по 2011 рік.

2. Hyundai Accent

Автомобіль, який витончено поєднує в собі високу надійність і найсучасніші технічні рішення. Пробігти 100 тисяч км без серйозних поломок для Hyundai Accent – це абсолютна норма. З хорошим і своєчасним технічним обслуговуванням машина зможе пробігти ще більше. Окремо слід похвалити хорошу керованість.

3. Skoda Octavia

На вторинному ринку даний чеський автомобіль є одним з найбільш затребуваних. Важливою перевагою машини є невелика ціна, особливо серед автомобілів свого класу. Невибагливість в обслуговуванні, а також досить надійний кузов роблять Octavia відмінним вибором.

4. Geely Emgrand

Хороші речі роблять сьогодні і в Китаї. Великою популярністю останнім часом почала користуватися Geely Emgrand. Автомобіль обладнаний за останнім словом техніки. Комплектація відповідає машинам рівня «бізнес». При цьому «китаєць» виділяється більш скромною ціною.

5. Renault Logan

Французький Logan зайвий раз хвалити точно не потрібно. Машина з без цього багато разів доводила свою надійність в експлуатації. Загальна невибагливість і можливість знайти запчастини без особливих проблем роблять Logan одним з кращих варіантів як на первинному, так і на вторинному ринку.

6. Ford Focus

Якщо потрібен «американець» в гаражі, то варто придивитися до «Фокуса». Даний автомобіль традиційно входить в десятку найбільш продаваних. Заковика лише в тому, що знайти автомобіль молодше 2011 року сьогодні вже не вийде. Втім, з решти трапляються вельми придатні зразки.

7. Volkswagen Golf

Традиційно якістю збірки беруть і німецькі автомобіль. Старий-добрий Golf можна сміливо назвати однією з найбільш вдалих розробок автоконцерну Volkswagen. Головна гідність машини – відмінний кузов. Пробігти 120 тисяч кілометрів машина зможе без будь-яких проблем.

А також: Daewoo Nexia

На закінчення варто також згадати про такого корейського красеня, як Daewoo Nexia. Машину можна сміливо брати на ринку, особливо, якщо вона від 2015 року випуску. Серед автомобілів зі значним пробігом Nexia залишається чи не найкращим варіантом.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть