Євросоюз може заборонити продаж автомобілів з ДВЗ

Єврокомісія в червні 2021 року запропонує переглянути правила викиду вуглекислого газу для нових автомобілів, що призведе до заборони продажів машин з паливними двигунами до 2035 року, заявив голова екологічної комісії Європейського парламенту Паскаль Канфін.

«Пропозиція комісії полягатиме в тому, що в 2035 році більше не буде можливості продавати інші транспортні засоби, крім електромобілів, так як стандарт CO2 буде настільки строгим, що при нинішньому стані технологій і очікуваному стані бензинових і дизельних технологій, ці двигуни не будуть відповідати з новим стандартам», – заявив Канфін.

Виступаючи на слуханнях перед французькими депутатами, представник Єврокомісії заявив, що зараз переглядається як мінімум 50 європейських законів, які будуть приведені у відповідність з Green Deal.

Нагадаємо, раніше група з дев’яти країн-членів ЄС виступила з ініціативою в найкоротший термін відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння заради скорочення викидів вуглекислого газу.

Автори ініціативи стверджують, що в Євросоюзі досі немає точної дати, після якої можна буде продавати новий автомобіль з паливним двигуном. Дану ініціативу підтримали Нідерланди, Данія, Бельгія, Люксембург, Австрія, Греція, Ірландія, Литва та Мальта.


Не пропустіть