Lada Vesta отримала дивний заводський тюнинг (фото)

Автомобілі з нового вазывского сімейства отримають двобарвне забарвлення кузова.

У Ярославлі проходить третій Всеросійський форум «Майбутні інтелектуальні лідери Росії», партнером якого є АвтоВАЗ, який надав для організаторів та учасників 20 седанів Lada Vesta. Одна з таких машин, як свідчать опубліковані фотографії, виявилася двокольоровою – з білим кузовом, але чорним дахом.

Нагадаємо, що аналогічне колірне рішення зараз застосовується на Lada Priora. На думку керівництва заводу, таке контрастне поєднання приваблює молодь, яка, як показує практика, після купівлі «Пріори» нерідко заклеює верхню частину кузова темною плівкою. По всій видимості, концепцію «чорний верх, білий низ» дизайнери вирішили застосувати і для «Вести».

Також відзначимо, що тольяттинскі інженери підготували подовжену на 25 сантиметрів версію седана Lada Vesta: автомобіль, який був створений без відома президента автогіганта Бу Андерссона, може прийти на зміну універсалам Largus VIP. Про те, чи створені довгобазі «Вести» самим АвтоВАЗом або це робота «придворної» компанії «Супер-Авто», не повідомляється.

9e6887bc059384415d03a6c9908da368_orig