Jaguar представив останній автомобіль із ДВЗ (Фото)

Компанія Jaguar представила свій останній спортивний автомобіль із двигуном внутрішнього згоряння напередодні остаточного переходу на електричну тягу. Jaguar F-Type ZP Edition 2024 став тією самою прощальною моделлю.

Загалом Jaguar планує випустити 150 екземплярів F-Type ZP Edition 2024 року, кожен з яких віддасть шану класичному E-Type.

Автомобіль буде доступний у двох кольорах кузова: синьому (Oulton Blue Gloss) та сірому (Crystal Grey Gloss). У першому випадку інтер’єр буде оброблений шкірою у червоно-чорних тонах, а у другому випадку автомобіль має шкіряний салон із комбінацією синього та чорного кольорів.

Прощальна модель відрізняється спеціальними значками на крилах, дверних порогах і всередині на панелі приладів, а також табличка із зазначенням серійного номера конкретного екземпляра (від 1 до 150).

Автомобіль буде доступний як в кузові купе, так і в кузові кабріолет.

Рушійною силою машини стане 5,0-літровий бензиновий двигун V8 з турбонаддуванням, що розвиває потужність 575 к.с. і 516 Нм максимального крутного моменту. Мотор поєднуватиметься із восьмиступінчастою АКПП та системою повного приводу.