Як “герой парковки” знехтував безпекою школярів

Здавалося б, після того, як у країні стали реформувати правоохоронні структури та вводити деякі зміни до законодавства, громадяни також повинні змінити своє ставлення до оточуючих й неухильно дотримуватися закону, пише karpatskijobjektiv.com

Та, схоже, навіть після цих змін деякі особи вважають, що закон для них неписаний. Сьогодні, 30 листопада на площі Петефі поблизу ЗОШ № 9, прямісінько на пішохідному переході припаркував свій автомобіль, якийсь невідомий водій. – Цьому порушнику, вибачте, просто начхати, що неподалік знаходиться навчальний заклад. – розповідає виданню «Карпатського об’єктиву» ужгородка Тетяна. – У будь-який момент дитина може потрапити під колеса автомобілів. У мене виникає резонне запитання: коли вже нарешті з цими «оленями» наведуть лад? Чи, може у нас всі зміни в законі тільки на словах?

Є сподівання, що після завершення реформи правоохоронної структури з порушниками правил паркування таки наведуть порядок. Тим більше, що вже заступили на службу працівники нової поліції, на яких люди покладають великі надії.