Для водіїв скасовано один з документів

У всіх містах, де запрацювала Національна поліція, більше не потрібно отримувати первинну довідку про пошкодження транспортних засобів у ДТП, пише automotoclub.info

Про це повідомляє Нацкомфінпослуг. Раніше первинна довідка про ДТП, яка оформлялася даішником на місці, була одним з документів, які необхідно подавати в страхову. Тепер же первинна довідка не потрібна.

Як зазначають у комісії, з 7 листопада, після вступу в силу закону «Про Національну поліцію», в Києві, Львові, Харкові та Одесі заробили патрульні підрозділи Національної поліції. В їх інструкції не передбачено оформлення первинної довідки про пошкодження транспортних засіб у ДТП, тому в цих містах вона більше не надається.

Нацкомфінпослуг рекомендує страховикам привести свої правила добровільного страхування у відповідність із законодавством, у разі наявності в них положень, що передбачають подання первинної довідки про пошкодження ТЗ у ДТП, а також положень про те, що неподання такої довідки є підставою для відмови в виплаті страхового відшкодування.