Дослідний автобус ПАЗ-3202 1970 року

ПАЗ-3202 був розроблений конструкторами Павловського автобусного заводу в 1970-му році. Машина розроблялася як базова для нового перспективного сімейства автобусів, але в серію автобус так і не пішов. Втім напрацювання з даної машини були використані при створенні автобуса ПАЗ-672/ПАЗ-3201.

У 1971 році на базі ПАЗ 3202 був побудований туристський варіант 3202Т “Турист” (інша назва – “Турист 3202”), за архітектурою кузова схожий на дослідні автобуси заводу, які були підготовлені для участі в міжнародних конкурсах у Франції та Монако.

Автобус планувався як одна з модифікацій нової моделі 3202 для екскурсійного або міжміського обслуговування. У салоні були встановлені м’які сидіння з регульованими спинками і підголівниками. Моторний відсік в задній частині автобуса був відділений від салону подвійною перегородкою для зменшення шуму. Між стінками перегородок були обладнані ніші для розміщення посуду і міні-бар з прохолодними напоями. Автобус оснащувався системою примусової вентиляції і додатково трьома вентіляцонно-аварійними люками в даху.