Американець сяде у в’язницю за знищення власного «Вейрона»

Федеральний суд США засудив техасця Енді Хауса до 12 місяцях і одного дня тюремного ув’язнення за спробу страхового шахрайства зі своїм гіперкаром Bugatti Veyron. Про це повідомляє bin.ua.

У 2006 році житель міста Лакіна придбав 1001-сильне купе за один мільйон доларів і застрахував його на 2,2 мільйона, заплативши 20 тисяч доларів. Три роки потому машина була втоплена в лагуні Мексиканської затоки. Гіперкар не підлягав відновленню.

Хаус заявив поліції, що аварія сталася через те, що він відволікся, намагаючись дотягтися до свого мобільного телефону. За іншою версією, власник «Вейрона» стверджував, що втратив управління, бажаючи уникнути зіткнення з пеліканом.

Хаус зажадав у страхової компанії відшкодування збитку, проте страховики знайшли випадкового свідка, який заявив, що гіперкар був направлений у воду навмисно. Відеозапис інциденту, зроблений очевидцем, була розміщена в YouTube.

Досудове розслідування тривало п’ять років. У підсумку Хауса, котрий зізнався у злочині, визнали винним у шахрайстві. Американцеві загрожувало до 20 років в’язниці, проте йому призначили 366 днів ув’язнення і 600 000 доларів штрафу. Після звільнення він буде ще протягом трьох років перебувати під особливим наглядом.