Новий Audi Q5 отримає 400-сильну версію RS в 2016 році

Компанія Audi готує до випуску «заряджену» версію свого кросовера Q5 з приставкою RS. Новинка повинна отримати під капот турбований 400-сильний двигун, робочий об’єм якого складе 2,5-літра, пише daily-motor.ru.

Офіційна презентація «гарячої» версії кросовера Q5 буде представлена ​​восени 2016 року, судячи з усього, на автовиставці в Парижі.

Нагадаємо, що в даний час найпотужнішою версією кросовера Q5 є модифікація з приставкою S. Вона комплектується 3-літровим мотором на 340 «коней».

Очікується, що Q5 RS стане на 100 кг легше свого попередника. Це позитивним чином позначиться на динаміці автомобіля і витраті палива.

За попередньою інформацією, лінійка двигунів новинки буде складатися з бензинових і дизельних агрегатів, а також гібридної установки.

Раніше повідомлялося про те, що Audi приступила до розробки нової моделі, яка виявиться «гібридом» універсала RS6, а також вседорожного A6 Allroad. Новинка повинна отримати під капот 4-літровий 8-циліндровий твін-турбований мотор на 560 кінських сил. Пару йому складе 8-ступінчаста автоматична трансмісія.