10 найпроблемніших автомобілів з пробігом. Усі вони продаються в Україні

Рейтинг найненадійніших автомобілів віком від 6 до 20 років склали аналітики британського видання Whatcar.com спільно зі страховою компанією MotorEasy.

В опитуванні взяли участь 25 тис. автомобілістів. Усіх їх попросили розповісти про несправності із їхніми автівками, з якими вони зіткнулися за останні 24 місяці. На основі цих даних було складено список найпроблемніших машин. Більшість з них продаються і користуються популярністю і на українському ринку вживаних авто.

Nissan X-Trail (2014-2022)

Як стверджують автори дослідження, японський Nissan X-Trail має у Великій Британії репутацію дуже надійного кросовера. Проте за результатами опитування вдалося з’ясувати, що майже половина власників цієї машини зіткнулися з великою кількістю несправностей під час експлуатації. За даними mmr.net.ua, найчастіше проблеми виникали з роботою кондиціонера, акумулятора, гальм, електрики, вихлопної системи та КПП.

Land Rover Discovery (2004–2017)

Ще одним із лідерів антирейтингу став позашляховик Land Rover Discovery. Власники автомобіля скаржилися на ненадійність машини, а також дорожнечу та складність ремонту. З неполадками у позашляховика зіткнулися за останні два роки одразу 46% власників Land Rover Discovery. За словами автомобілістів, найчастіше проблеми виникали з акумулятором, гальмівною системою, двигуном, паливною системою та підвіскою.

Lexus RX (2003-2009)

Яскравий дизайн та вражаючий набір опцій робить Lexus RX привабливим варіантом для покупки. Проте проблеми із надійністю зіпсували багатьом учасникам дослідження враження від цієї машини. Так, 45% респондентів заявили про проблеми з автомобілем. Найбільше нарікань у автомобілістів викликали підвіска та гальмівна система.

Opel Astra (2009–2015)

Не найкращим чином справи з надійністю в універсала Opel Astra з бензиновим мотором. Так, 44% опитаних заявили про різні несправності цієї машини, з якими вони зіткнулися за останній час. За даними mmr.net.ua, найчастіше водії скаржилися на роботу кондиціонера, коробки передач, підвіски та електроніки.

Peugeot 2008 (2013–2019)

Також в антирейтинг надійності потрапив французький кросовер Peugeot 2008. Найчастіше у машини виникали проблеми з вихлопною системою та підвіскою. Загалом близько 44% спрощених власників цієї моделі скаржилися на такі несправності.

Mercedes-Benz C-Class (2014-2021)

Чимало нарікань виникло у 44% водіїв до німецького седана Mercedes-Benz C-Class. Причому йдеться виключно про дизельну версію цієї машини. Найчастіше власники цих авто стикалися з непрацюючою вихлопною системою та електронікою.

Ford Kuga (2008-2013)

На проблеми із надійністю кросовера Ford Kuga першого покоління поскаржилися 35% власників цих машин. У сервісні центри ці автомобілі відправлялися через неполадки в електроніці, паливній системі та двигуні.

Hyundai Santa Fe (2013-2018)

Популярний в Україні корейський кросовер Hyundai Santa Fe також потрапив до британського антирейтингу найненадійніших автомобілів. Самі автори дослідження радять потенційним клієнтам серйозно подумати, перш ніж купувати цей автомобіль на вторинному ринку. Справа в тому, що 35% власників кросоверів були змушені звернутися до сервісних центрів через різні проблеми з машиною. Найчастіше у авто виходила з ладу трансмісія.

BMW X1 (2009–2015)

Ще один популярний BMW, X1, також опинився у списку проблемних автомобілів. Основна скарга власників – збій в електроніці. Також частина водіїв звернула увагу на некоректну роботу двигуна. Втім, як зізнаються самі автомобілісти, всі ці несправності були несерйозними і на їх усунення у сервісі пішло менше дня.

Audi Q7

Кросовер Audi Q7 автори дослідження охарактеризували як великий і технологічний автомобіль. При цьому з кожним роком володіння цією машиною проблем лише більшає. Вся справа у частих поломках цієї моделі. Так, про несправності з автомобілем заявили 37% власників. З їх слів, найбільшою проблемою цього кросовера стала підвіска. Також водії скаржилися на гальма Audi Q7.


Не пропустіть