Унікальний вітчизняний тролейбус попаде в Книгу рекордів (Відео)

Унікальний вітчизняний тролейбус з гібридною силовою установкою подолав неймовірну для такого транспорту відстань – 600 км.

З 4 по 7 вересня вітчизняний тролейбус на автономному ходу з дизель-генераторною установкою бере участь в пробігу Кривий ріг – Житомир. Маршрут проходить через Кропивницький (Кіровоград), Смілу, Київ. За результатами пробігу – а машина вже успішно приїхала в Житомир о 21-00 4 вересня – тролейбус може претендувати на внесення до Книги рекордів України за найдовший пробіг за маршрутом без контактної мережі – 600 км, повідомляє kr.gov.ua.

На вулиці Кривого Рогу з початку 2017 роки вже вийшли чотири тролейбуси з дизель-генераторною установкою, вироблені на місцевому підприємстві КП «Міський тролейбус». Вони працюють на маршруті, який з’єднав спальні мікрорайони «Східний» 1-2-3 з центром міста і залізничним вокзалом «Червона». На виході – п’ятий гібридний тролейбус.

Кривий Ріг – перше в Україні місто, яке почало випускати тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Це дозволяє йому продовжувати рух на тих ділянках дороги, де контактну мережу не можна прокласти через технічні умови. До того ж, такий тролейбус, на відміну від традиційного, здатний об’їжджати перешкоди, місця пошкодження мережі, може функціонувати навіть в умовах їх обриву або обмерзання.


Не пропустіть