В Україні продана найбільш незвичайна маршрутка (Фото)

Днями в Рівненську область була поставлена ​​цікава маршрутка, випуск якої був освоєний на білоруському заводі «Брестмаш».

Ось така цікава маршрутка поповнила автопарк Міляцкой сільради, що в Дубровицькому районі Рівненської області. Йдеться про новітній 16-місний автобус МАЗ-281040, випущений на білоруському заводі «Брестмаш». Машину поставила покупцеві компанія АВТЕК, яка є офіційним дилером Мінського автозаводу.

МАЗ-281040 – це досить комфортабельна маршрутка, яка є ліцензійною моделлю китайського виробництва JAC Sunray. Великовузлове складання цих автобусів, так само як і розвізних фургонів даної марки, було освоєно білоруським підприємством в кінці минулого року.

Габаритна довжина машини становить 6000 мм, ширина 2100 мм і висота 2800 мм. Колісна база дорівнює 3570 мм. Автобус комплектується 2,7-літровим дизельним двигуном JAC потужністю 150 к.с. і максимальним обертовим моментом 355 Нм. Машина оснащується ABS і системою розподілу гальмівних зусиль EBD.

В якості додаткового обладнання можна встановити кондиціонер, центральний замок, тахограф, парктронік, навігацію, передпусковий підігрівач, електросклопідйомники, а також надувні подушки безпеки.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть