Найкрасивіша швидка на українських дорогах (Фото)

На столичних дорогах помічена швидка, яка відрізняється незвичайною надбудовою. Тільки подивіться на ці аеродинамічні форми на даху, яка виготовлена ​​з надміцного пластику GFRP (Glass Fibre Reinforced Plastic).

А чого варті світлодіодні мигалки на даху, які виглядають немов намальовані. Виявляється, цей автомобіль швидкої медичної допомоги виготовлений німецькою компанією Ambulanz Mobile.

Представлена ​​швидка, виготовлена ​​на базі Mercedes-Benz Sprinter, є моделлю Delfis 3. Це сімейство з’явилося в 2006 році і встановило нові стандарти в класі. Поєднання аеродинамічного кузова, LED-технології і відмінної ергономіки відсіку для пацієнтів зробили свою справу.

Крім усього іншого в 2007 році машина успішно пройшла динамічні тести на міцність кузова – з прискоренням 10 g в п’яти різних напрямках. А в 2011 році швидка Delfis 3 стала першою і єдиною в класі, хто пройшов динамічний тест з прискоренням 20 g в напрямках вперед і назад. А через чотири роки вдосконалена модель Delfis S успішно витримала реальний краш-тест на швидкості 64 км/год, проведений за підтримки DEKRA.

Усередині салону встановлені пульт управління з 15-ма кнопками і монохромним дисплеєм, які завідує освітленням, вентиляцією, а також механізмом підйому носилок.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть