В покинутому ангарі знайшли колекцію довоєних автомобілів (Фото)

В одному з ангарів США виявили ексклюзивну колекцію покинутих автомобілів. Велика частина машин була випущена ще в довоєнний час.

Як з’ясував OBOZREVATEL, автомобілі були знайдені ентузіастами Хітом Родні і Дереком Фрешуром в містечку Вілліск, штат Айова.

Колекція машин була зібрана одним місцевим жителем: раніше він зробив з неї своєрідний музей, але після його смерті автомобілі помістили на зберігання, причому зробили це належним чином -з усіх систем автомобіля, включаючи радіатор, були злиті рідини.

Після цього олдакари довгий час ніхто не чіпав. А коли їх знайшли, автомобілі виявилися в хорошому стані, не дивлячись на те, що доріг вони не бачили, за попередніми оцінками, 30-50 років.

В цілому в колекції налічується 16 легкових авто, які були випущені в 1910-1948 роках (при цьому 15 з них -1910-1920-х років виробництва, і лише один був виготовлений в повоєнний час). У колекції представлені автомобілі марок MaxwelI, Cole, Dodge, Ford, Ponriac, Buick і ін., При цьому разом з цілим авто були також знайдені деталі від Б’юіка 1920-х років.

Тепер нові власники колекції розраховують, що вони зможуть відкрити на її базі свій власний музей, оскільки кожен з цих автомобілів може вразити будь-кого, хто цікавиться автомобілями.


Не пропустіть