Skoda представила нові Octavia RS і Octavia Scout (Фото)

Чеський автовиробник завершив випуск модифікацій свого бестселера четвертого покоління, представивши модель Octavia у виконанні RS і вседорожний універсал з приставкою Scout.

Нові моделі Octavia можуть похвалитися ще більш високим рівнем безпеки, новими допоміжними системами, підвищеним комфортом і сучасними можливостями підключення. Ніколи раніше ŠKODA не пропонувала стільки варіантів силових агрегатів, скільки в моделях останнього покоління.

«Skoda Octavia RS і Octavia Scout завершують останнє покоління нашого бестселера. Я радий, що ми продовжуємо спадщину моделей RS і Scout в плані спортивності і активного способу життя. Наша лінійка Octavia більш різноманітна і екологічна, ніж будь-коли. Цей значок доступний як хетчбеку або універсалу, з переднім або повним приводом, з сучасними двигунами, що працюють на бензині чи дизельному паливі – і клієнти можуть навіть вибрати електрифікований легкий або електричний двигун», – розповів Крістіан Штрубе, член ради директорів Skoda з технічного розвитку.

Моделі RS і SCOUT протягом декількох поколінь є топовими версіями сімейства Octavia. Skoda Octavia RS iV – перша модель бренду RS з гібридним приводом – тепер пропонується у варіантах, оснащеними або найпотужнішим дизельним, або бензиновим двигуном. Це означає, що вперше для Octavia RS пропонується вибір з трьох силових агрегатів: 2.0 TDI нового покоління EVO тепер видає 200 к.с. і поставляється з переднім або повним приводом. Нова модифікація EVO 2.0 TSI має потужність 245 к.с., поєднується з переднім приводом. А для нового Octavia Scout пропонується вибір з п’яти дизельних або бензинових двигунів, а також нова версія з 1,5 TSI з помірною гібридною технологією.

І Octavia RS, і Octavia Scout отримали всі ті оновлення, якими може похвалитися четверте покоління Skoda Octavia. Так, заряджена версія RS поставляється з інноваційними і вдосконаленими системами допомоги водієві, взятими в базовій моделі. Наприклад, нова система запобігання зіткнень допомагає об’їхати пішохода, велосипедиста або інші транспортні засоби втручаючись безпосередньо в рульове управління, що допомагає запобігти зіткненню. На перехрестях система допомоги при повороті може виявляти зустрічний рух на ранній стадії при повороті наліво, може попереджати водія або автоматично зупинити автомобіль. Система попередження про виїзд, доступна з весни 2021 року дозволяє пасажирам дізнатися, чи наближається інший автомобіль або велосипедист ззаду, коли двері автомобіля відкрита.

Для Octavia Scout також доступні всі допоміжні системи четвертого покоління Octavia, в тому числі Side Assist, Front Assist і багато інших.


Не пропустіть