СБУшники купили Toyota в найдорожчій комплектації за понад 1 млн (Фото)

Відомство закупило «тойоти» преміум-класу.

Управління Служби безпеки України в Одеській області 7 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ “ВіДі Автострада” легковий автомобіль спеціалізованого призначення по 1,22 млн гривень. Про це повідомляють “Наші гроші” з посиланням на Prozorro.

Підприємство має поставити автомобіль Toyota Camry 3.5 L, 8AT в комплектації Premium. Автомобіль буде мати обробку сидінь шкірою з перфорацією, декор панелі приладів на центральній консолі, візерунок якого імітує напівдорогоцінне каміння “Тигрове око”, підігрів передніх і задніх сидінь, кольоровий мультимедійний дисплей 7 ” на панелі приладів, аудіо аудіосистему (радіоприймач, CD / MP3 / WMA-програвач) з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 8.01 ” і акустичною системою GPS.

Toyota Camry Premium, яку придбало управління СБУ, є найдорожчою комплектацією. Ціна на такий автомобіль, який знаходиться в Україні, становить 1,18 млн грн, а на автомобілі 2020 року, які вже замовлені в виробництво, 1,20 млн грн. У базовій комплектації Camry коштує 809 тисяч гривень.

За даними Prozorro, на торгах єдиним конкурентом «ВіДі Автострада» Віталія Джуринського було ТЗОВ “Сервісний центр “Діамант” Павла Волкова з Червонограда, яке запропонувало на 900 грн більшу суму. Фірми не торгувати під час аукціону.

Також 7 листопада управління Служби безпеки України в Одеській області замовило «ВіДі Автострада» автомобіль спеціалізованого призначення на базі автомобіля Toyota Corolla 1,6L, CVT, в комплектації City за 604 тисяч грн. Автомобіль буде мати обробку сидінь тканиною, кондиціонер і таке ж додаткове обладнання, як в Toyota Camry. Такий автомобіль без додаткового обладнання продають за 485-534 тисяч грн.


Не пропустіть