Новий McLaren Sabre сфотографований журналістами (Фото)

Автомобіль, який вступив в стадію початкового прототипу, був помічений журналістами в ході випробувань.

Новий суперкар McLaren Sabre, який буде зібраний обмеженою серією, був помічений в ході дорожніх випробувань на дорогах загального користування. Судячи з того, що інформації про нову модель дуже мало і вона офіційно не підтверджена, новинка стане дуже рідкісною машиною.

Очікується, що Sabre отримає карбоновий монокок від моделі Senna, карбон-керамічні гальма і складну підвіску RaceActive Chassis Control II. Зовні автомобіль буде виконаний в стилі концепту Ultimate Vision Gran Turismo, показаного в 2017 році. Для прототипу характерні широкий передній спліттер, агресивний задній дифузор і величезне антикрило.

Судячи з того, що новинку сфотографували під час заправки паливом, McLaren Sabre отримає сертифікат для руху по дорогах загального користування. Про це ж нам кажуть покажчики поворотів, фари і дзеркала заднього виду. За попередніми даними, новинка отримає той же 4-літровий турбомотор, що і McLaren Senna, який буде видавати, щонайменше, 789 к.с. і 800 Нм кутя моменту. Якщо врахувати, що прототип Ultimate Vision Gran Turismo оснащувався гібридною силовою установкою, не можна виключати, що Sabre теж її отримає. В цьому випадку віддача зросте до 1 150 к.с.


Не пропустіть