Оновлений Mercedes-Benz C-Class помітили на тестах напередодні дебюту (Фото)

Залишилося всього кілька місяців до того, як Mercedes представить свого останнього суперника BMW 3-ї серії – абсолютно новий W206 C-Class, який прибуде з тією ж системою заднього і повного приводу, що і раніше.

Його стиль повинен нагадувати стилістику останнього S-класу, а також оновленого E-класу. При цьому складно з упевненістю сказати, який з двох буде домінуючий, поки ці прототипи продовжують з’являтися з камуфляжній плівкою на передній і задній панелі.

У порівнянні зі своїм попередником новий C-Class відрізняється більш гладкими фарами, новими дверними ручками, новою лінією плеча і горизонтальними краплевидними задніми ліхтарями, які розташовані вище на кришці багажника, ніж на E або S-Class. Цілком можливо, що компактні розміри C-класу будуть добре поєднуватися з останньою мовою дизайну Mercedes.

Що стосується інтер’єру, то він багато в чому запозичений у останнього S-класу з окремою цифровою панеллю приладів та інформаційно-розважальним дисплеєм в портретному стилі. Він повинен бути одним з найсучасніших інтер’єрів в своєму сегменті, якщо не найсучаснішим.

Всі нові C-класи будуть комплектуватися широким діапазоном 48-вольтних EQ Boost, м’яким гібридом і гібридними трансмісіями, з моделями флагмана AMG з їх 4,0-літровим твін-турбо мотором V8.


Не пропустіть