Новий Jeep Grand Cherokee помічений на тестах (Фото)

Шпигунські фотографії показують, що Jeep Grand Cherokee 2022 року наступного покоління може бути краще попередника, і безсумнівно він виявиться більшим за габаритами.

Нинішній Jeep Grand Cherokee вийшов на ринок ще 2011 модельного року, але незважаючи на це до тепер показує непогані продажі. При цьому виробник встиг представити дві рестайлінгові версії Grand Cherokee, а тепер, як виявилося, готує його оновлену трирядну комплектацію.

Спереду з’явилися вузькі фари, а решітку злегка нахилили вперед. Також додали великі повітрозабірники і прорізи коліс іншої форми, що нагадують про Grand Cherokee першого покоління. Традиційний стиль позашляховика повинен бути досить аеродинамічним, а доповнять її плавно вбудовані рейлінги на даху. Вузькі задні ліхтарі перегукуються з бічними панелями.

Трирядна версія Grand Cherokee, ймовірно, не буде достатньо великою для сім’ї з шести або семи чоловік. Але скоро Jeep запропонує кузов на рамі, позашляховики Wagoneer і Grand Wagoneer розміром з Chevrolet Suburban. Cherokee буде конкурувати з Toyota Highlander і Subaru Ascent, або з Mercedes-Benz GLE і BMW X5 в більш високій комплектації. До того ж Grand Cherokee 2022 року має запропонувати багато позашляхових можливостей. Тепер на платформі Giorgio – спільно з Alfa Romeo Stelvio – Grand Cherokee повинен запропонувати навіть кращу динаміку на дорозі, ніж його попередник.

Очікується, що в якості базового двигуна буде використовуватися 3,6-літровий V6 в парі з восьмиступінчастим автоматом TorqueFlite. На заміну опціонально 5,7-літровому V8 прийде 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун з турбонаддувом і м’яким гібридом. Jeep також запропонує підключаємий гібридний 4xe силовий агрегат з 2,0-літровим рядним чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом і двома електродвигунами, що забезпечують потужність в 375 кінських сил. Це перший раз, коли чотирициліндровий двигун буде доступний в Grand Cherokee (принаймні, в США).


Не пропустіть