Mercedes-Benz готує два електричних кросовера (Фото)

Фотошпигуни засікли два нових електричних кросовера Mercedes-Benz. Очевидно, німецький автовиробник не вберіг від поглядів моделі EQA і EQB, по суті є електричними модифікаціями GLA і GLB. Примітно, що обидва електрокара мають мінімальний камуфляж, що може свідчити про їх швидку прем’єру.

В цілому ж EQA і EQB майже повністю відповідають своїм більш традиційним побратимам, а відрізнити їх можна буде тільки по суцільній решітці радіатора і трохи зміненим фарам і ліхтарям. Інтер’єри, до слова, так само повинні перекочувати без будь-яких істотних змін.

Поки нічого невідомо про технічні характеристики майбутніх новинок. Очікується, що обидва кроссовера отримають кілька модифікацій потужністю від 150 к.с. до 300 к.с., оснащених переднім або повним приводом. Ходять чутки, що не обійдеться і без високопродуктивних версій від AMG. Якщо ж говорити про запас ходу, то найбільш далекобійні виконання повинні забезпечити близько 600 кілометрів на одній зарядці.

Варто зауважити, що EQA і EQB виявляться не єдиними електричними новинками Mercedes-Benz в цьому році – нас так само чекає прем’єра повністю електричного флагманського седана EQS.


Не пропустіть