Як змінився ролер-спорт в Україні за 2024 рік?

Ролер-спорт в Україні в 2024 році пройшов через значні зміни, які вплинули на всі аспекти цього виду діяльності. Експерт із десятирічним досвідом роботи у сфері спортивних товарів зазначає, що інтерес до катання на роликах значно зріс, особливо серед дітей. З початку 2022 року батьки стали частіше купувати ролики для своїх дітей, але водночас дорослі стали економити на власних потребах у спортивному спорядженні.

Вплив війни на спортивні звички

Війна в Україні суттєво змінила спортивні звички населення. Люди стали більше звертати увагу на такі фундаментальні види спорту, як біг, фітнес та велоспорт, які допомагають знижувати стрес. Ролер-спорт також включається до цього списку, адже катання на роликах є ефективним способом не тільки підтримувати фізичну форму, але й позитивно впливати на емоційний стан.

Зростаючий тренд ролер-спорту

Тренд спорту на роликах у 2024 році явно зростає. Ролики все частіше вибирають на заміну велосипедам або самокатам, оскільки це забезпечує більшу гнучкість у пересуванні і м

ожливість тренуватися у різноманітних умовах. Особливу популярність набирають роликові кросівки, які є інноваційним рішенням, що поєднує зручність звичайного взуття та можливість швидко перетворити їх на ролики.

За словами експерта, цей зростаючий інтерес до ролер-спорту сприяє не тільки популяризації здорового способу життя, але й розвитку спортивної інфраструктури. Місцеві органи влади і спільноти активно працюють над створенням і покращенням спеціалізованих майданчиків для катання на роликах, що зробить цей вид спорту ще більш доступним для широких мас.

Говорить експерт у спортивній товарній ніші, з 10-річним стажем

Молодецький В’ячеслав

Експерт у галузі спортивних товарів, який має за плечима десятирічний досвід роботи, поділився своїми спостереженнями щодо розвитку ролер-спорту в Україні.

Впродовж останніх кількох років відбулися значні зміни в споживчих перевагах. Зокрема, батьки почали частіше купувати ролики для своїх дітей, що, ймовірно, пов’язано з бажанням забезпечити активне та здорове дозвілля у безпечному середовищі. Водночас, дорослі, зі свого боку, намагаються економити на собі, віддаючи перевагу менш вартісному спортивному інвентарю або відмовляючись від нових покупок у цій категорії.

Військові дії в країні вплинули на спортивні звички українців. Стресові умови спонукали людей шукати нові способи для відновлення емоційного балансу через фізичні вправи, включаючи ролер-спорт, який допомагає не тільки підтримувати фізичну форму, але й позитивно впливає на психічний стан.

Зростання популярності роликових кросівок як зручної альтернативи традиційним роликам. Це відображає глобальні тенденції у спортивному споживанні, де комбінація комфорту та функціональності стає вирішальною для споживачів.

Люди стали більше займатися фундаментальним спортом, який, ймовірно, добре знижує стрес: біг, фітнес, велоспорт.

З початком війни в Україні значно зросла потреба людей у заняттях спортом, який допомагає ефективно боротися зі стресом. Фундаментальні види спорту, такі як біг, фітнес і велоспорт, стали особливо популярними серед українців. Ці види активностей мають кілька переваг: вони доступні, не вимагають значних фінансових інвестицій у спорядження і можуть практикуватися майже скрізь.

Біг став одним з найпопулярніших видів активності, оскільки для нього потрібно мінімум обладнання — лише хороші кросівки. Біг допомагає не тільки покращити фізичну витривалість, але й ефективно знижує рівень стресу завдяки виробленню ендорфінів, відомих як гормони щастя.

Фітнес у вигляді домашніх тренувань або групових занять у спортзалах також набув широкої популярності. Це чудовий спосіб підтримувати себе у формі і водночас спілкуватися з іншими, що особливо важливо для психологічного благополуччя під час стресових періодів.

Велоспорт зарекомендував себе як відмінна альтернатива для тих, хто шукає більш тривалі і менш інтенсивні тренування порівняно з бігом. Велосипед дозволяє досліджувати великі дистанції, насолоджуючись природою та свіжим повітрям, що також сприяє зниженню стресу.

Ці види спорту не тільки допомагають українцям підтримувати фізичну форму в умовах війни, але й надають важливу емоційну підтримку, допомагаючи зберігати психологічну рівновагу в складний час.

Де сьогодні покататися з дитиною на роликах?

Катання на роликах з дитиною може стати відмінним способом активного відпочинку, особливо якщо ви оберете дитячі ролики з комфортними черевиками. Ось кілька оптимальних місць для цього:

 1. Ролердроми — спеціалізовані закриті арени, які забезпечують безпечне та комфортне середовище для катання на роликах. Тут ви знайдете гладку поверхню, що є ідеальною для початківців і маленьких дітей.
 2. Скейтпарк-площадки — підходять для дітей, які вже мають досвід катання на роликах і хочуть випробувати трюки або покращити свої навички. Скейтпарки зазвичай оснащені різними рампами та перешкодами, ідеальними для роликів з міцними колесами.
 3. Велодоріжки — чудовий варіант для сімейного дозвілля на роликах. Велодоріжки, зазвичай, мають гладке покриття та безпечні для катання, оскільки відсутній автомобільний рух.
 4. Парки з хорошим покриттям — ідеальні для спокійного катання серед природи. Парки часто пропонують широкі доріжки з хорошим асфальтованим покриттям, які підходять для роликів.
 5. Пішохідні доріжки з хорошим покриттям — також можуть бути хорошим вибором, особливо у міському середовищі. Ці доріжки зазвичай розташовані в центральних частинах міста і добре підходять для коротких поїздок на роликах.

Переконайтеся, що у вашої дитини є весь необхідний захисний спорядження, включаючи шолом, наколінники та налокітники, перш ніж вирушати на катання. Так ви забезпечите безпеку і комфорт під час активності.

ТОП-5 локацій для катання на роликах у великих містах України

Де кататися на роликах в Києві?

 1. Гідропарк – ідеальне місце для катання на роликах, пропонує широкі асфальтовані доріжки з красивими видами на Дніпро.
 2. Маріїнський парк – з його оновленими доріжками та мальовничими пейзажами, це відмінне місце для сімейного відпочинку на роликах
 3. Оболонська набережна – пропонує довгі прогулянкові доріжки вздовж води, ідеально підходить для вечірніх катань.
 4. Парк “Наталка” – обладнаний новими доріжками, є популярним місцем серед ролерів усіх вікових категорій.
 5. ВДНГ – велика територія з безліччю доріжок, що підходять для ролерів, а також місцями для відпочинку.

Де кататися на роликах в Одесі?

 1. Сквер на Думській площі – популярне місце з хорошим покриттям для катання і центральним розташуванням.
 2. Парк Шевченка – найбільший парк в Одесі з чудовими доріжками для ролерів та видом на море.
 3. Ланжеронівська набережна – ідеальне місце для катання з видом на Чорне море.
 4. Аркадія – район з багатьма доріжками для активного відпочинку і нічним життям.
 5. Французький бульвар – з його спокійними та широкими тротуарами, чудово підходить для сімейних прогулянок на роликах.

Де кататися на роликах в Дніпро?

 1. Набережна Дніпра – простора і довга, з фантастичними видами та місцями для відпочинку.
 2. Парк Глоби – оснащений хорошими доріжками для катання та зонами для пікніка.
 3. Острів Монастирський – популярне місце для катання на природі з красивими краєвидами.
 4. Центральний міський парк – великий парк з відмінними доріжками для роликів та велосипедів.
 5. Ембанкмент – чудове місце для вечірніх катань з видами на річку.

Де кататися на роликах у Харкові?

 1. Горького парк – найбільший і найпопулярніший парк у місті з великою кількістю доріжок.
 2. Саржин яр – природна зона з мальовничими доріжками, ідеальна для любителів природи.
 3. Набережна Харкова – прекрасне місце для катання на роликах з видами на річку та міські пейзажі.
 4. Парк Перемога – обширна зелена зона з хорошими доріжками для активного відпочинку.
 5. Фельдман Екопарк – екологічний парк з доріжками, що ведуть через лісові масиви і луки.

Де кататися на роликах у Львові?

 1. Парк “Знесіння” – велика зелена зона з гарними доріжками і красивим ландшафтом.
 2. Сквер ім. Івана Франка – місце з хорошими доріжками і культурними атракціонами.
 3. Парк культури ім. Богдана Хмельницького – чудові доріжки та різноманітність розваг.
 4. Стрийський парк – один із старіших і найкрасивіших парків міста.
 5. Лісопарк “Знесіння” – ідеальне місце для тих, хто шукає уединення і контакту з природою.

Ці локації пропонують відмінні умови для катання на роликах і є популярними місцями для мешканців та гостей цих міст.

Які дитячі ролики краще обрати на ринку України?

На ринку України представлено широкий вибір брендів роликів, які задовольняють різноманітні потреби та бюджети споживачів. Ось деякі з найпопулярніших брендів:

Ролики Rollerblade

Один з найвідоміших виробників роликових ковзанів у світі, зокрема брендів FR Skate та Fila. Цей бренд відомий своєю високою якістю, інноваційними технологіями та широким асортиментом продукції, що підходить як для початківців, так і для професіоналів.

Ролики Micro Skates

Швейцарський бренд, який спеціалізується на виготовленні роликів високої якості. Вони забезпечують чудову зручність і довговічність, що робить їх вибором для серйозних катальників.

Ролики FR Skates

Французький бренд, відомий своїми фріскейт роликами. Ці ролики ідеально підходять для урбаністичного катання та трюків, завдяки своїй міцній конструкції та маневреності.

Flying Eagle

Бренд, що швидко набуває популярності завдяки своїм інноваційним рішенням у дизайні роликів. Їх продукція включає різноманітні моделі, що підходять для швидкісного катання, фріскейту та навіть слалому.

Бюджетні роликові ковзани такі як Maraton, Bavar, Tempish

Ці бренди пропонують доступні за ціною ролики, які підходять для новачків та тих, хто не хоче витрачати багато грошей на своє хобі. Вони забезпечують прийнятну якість за низькою ціною, що робить їх популярним вибором серед українських споживачів.

Кожен з цих брендів має свої унікальні особливості та переваги, дозволяючи кожному знайти ідеальні ролики відповідно до своїх потреб і бажань.

Де знайти ролики дитині у 2024 році? Послуги доставки від інтернет-магазинів

У 2024 році купівля роликів для дітей в Україні є зручною завдяки різноманітності онлайн-магазинів, що спеціалізуються на спортивному спорядженні. Вибираючи надійний інтернет-магазин для покупки роликових ковзанів, варто віддати перевагу спеціалізованим платформам замість загальних маркетплейсів. Ось кілька рекомендованих магазинів, де можна придбати якісні ролики для дітей, доступні на сайті кожного виробника:

 1. Roliki.ua – цей онлайн-магазин спеціалізується на роликових ковзанах і пропонує широкий вибір продукції для дітей різного віку. Шукаючи надійні та безпечні ролики для своєї дитини, ви зможете знайти тут товари від провідних брендів із детальними описами та характеристиками.
 2. Wizy.com.ua – інший надійний онлайн-магазин, який пропонує широкий асортимент спортивного спорядження, включаючи ролики. Сайт зручний для навігації, і ви легко зможете вибрати оптимальні моделі для дітей, враховуючи їхні вподобання та рівень катання.
 3. Juk.com.ua – цей магазин також спеціалізується на продажу роликових ковзанів і супутніх аксесуарів. Він пропонує великий вибір роликів для дітей, від бюджетних варіантів до професійних моделей, а також забезпечує детальну інформацію про продукти.

Переваги покупки в спеціалізованих онлайн-магазинах включають не тільки великий вибір, але й можливість отримати професійну консультацію, що особливо важливо при виборі спортивного спорядження для дітей. Це допоможе забезпечити безпеку та комфорт дитини під час катання.

Магазини роликів у великих містах України

Київ, ProRoliki: Комплексний асортимент товару

 • Опис: Магазин спеціалізується на продажу роликових ковзанів та аксесуарів. Великий вибір товарів для всіх категорій катальників, від новачків до професіоналів.
 • Адреса: вулиця Миколи Кибальчича, 2А, Київ, 02000
 • Телефон: 050 309 2828

Київ, Uroll.com.ua: Інтернет-магазини роликів

 • Опис: Інтернет-магазин з широким асортиментом роликів для дорослих та дітей, а також всілякими аксесуарами для безпечного катання.
 • Адреса: вулиця Межигірська, 43, Київ, 04071
 • Телефон: 093 146 2894

Київ, Roller-Zone: Магазин фізичної торгівлі

 • Опис: Магазин пропонує високоякісні роликові ковзани та спорядження, а також консультації з підбору ідеальних роликів.
 • Адреса: вулиця Андрія Малишка, 3, Київ, 02000
 • Телефон: 093 808 0381

Одеса, Roliki.ua: Магазин №1 в Одесі

 • Опис: Цей магазин відомий своєю високоякісною продукцією і професійним підходом до кожного клієнта.
 • Адреса: вулиця Преображенська, 66, Одеса, Одеська область, 65125
 • Телефон: 093 130 3636

Одеса, Все для спорту: Аксесуари та захист

 • Опис: Магазин з широким вибором спортивного інвентарю, включаючи ролики для всіх вікових груп. Зручна опція купити ролики через наш сайт або відвідати магазин особисто.
 • Адреса: вулиця Базарна, 84, Одеса, Одеська область, 65000
 • Телефон: 095 124 6348

Одеса, Sportmag: Магазини фізичної торгівлі

 • Опис: Спеціалізований магазин, що пропонує широкий асортимент роликових ковзанів, в тому числі ролики Rollerblade і Micro, і спортивного одягу. Доступна доставка товару з офіційного сайту.
 • Адреса: вулиця Богдана Хмельницького, 32, Одеса, Одеська область, 65007
 • Телефон: 063 820 6475

Дніпро, Athletics: Комплексний асортимент товару

 • Опис: Спеціалізований магазин, що пропонує широкий вибір роликових ковзанів для всіх вікових категорій.
 • Адреса: вулиця Князя Володимира Великого, 1А, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000

Дніпро, Веломагазин: Усі бренді та виробники

 • Опис: Не лише велосипеди! Широкий асортимент роликів для дорослих та дітей, включно з дитячі ролики Rollerblade, доступний у нашому магазині.
 • Адреса: вулиця Калинова, 53, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
 • Телефон: 099 303 3000

Дніпро, Спортарсенал: Дітячі ролики від популярних брендів

 • Опис: Широкий вибір спортивного спорядження, включаючи роликові ковзани високої якості.
 • Адреса: проспект Гагаріна, 74, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000
 • Телефон: 099 369 9895

Харків, ЯроллеR: Інтернет-магазини роликів

 • Опис: Високоякісні ролики та аксесуари для катання. Професійний підхід та консультації.
 • Адреса: ул. Ярослава Мудрого 26/28 (бывш. Петровского), вход через арку ул. Петровского 24 – 26, Харків, Kharkiv oblast, 61000
 • Телефон: 067 995 7291

Харків, Roller Shop: Є послуга доставки

 • Опис: Все для любителів ролер спорту: від роликів до захисного спорядження.
 • Адреса: проспект Ювілейний, 1а, Харків, Харківська область, 61009
 • Телефон: 063 611 7949

Харків, Athletics: Популярний магазин

 • Опис: Широкий асортимент спортивного обладнання, у тому числі ролики для всіх вікових груп.
 • Адреса: ТЦ “Естет, Червоношкільна набережна, 26А, Харків, Харківська область, 61000.

Roliki.ua


Не пропустіть