Поліція попереджає водіїв про погіршення погодних умов

За даними обласного центру з гідрометеорології 7 лютого на дорогах Херсонщини очікується ожеледиця. Основні причини ДТП – порушення водіями швидкісного режиму, правил маневрування та обгону, а також неправильна оцінка дорожньої обстановки, пише nk-online.com.ua.

Поліцейські Херсонщини закликають водіїв, які керують транспортними засобами під час снігопадів, в умовах поганої видимості навіть у світлу пору доби, а також на слизькому дорожньому покритті, ретельно виконувати вимоги Правил дорожнього руху та правильно оцінювати дорожню обстановку.

Будьте уважними, наближаючись до регульованих перехресть та пішохідних переходів. Не всі пішоходи через ожеледицю можуть швидко перейти проїзну частину. Пам’ятайте, що гальмівний шлях автомобіля на слизькій дорозі збільшується в рази, а екстрене гальмування може не дати бажаного ефекту. Та головне – будьте взаємоввічливими та толерантними один до одного.

Будьте обережними, у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій в дорозі, повідомляйте про це на оперативну лінію «102» – поліцейські завжди готові прийти вам на допомогу.


Не пропустіть