Європейські водії незадоволені новим Renault Duster (Фото)

Renault Duster доволі популярний кросовер на українському ринку. В Європі є схожий кросовер Dacia Duster, який зібрав багато негативних оцінок від автовласників.

Уже зараз відомо, що в другому поколінні Renault Duster буде мати мінімальну кількість відмінностей від тієї версії, яка представлена ​​в Європі. Оновлена ​​модель будується на базі Global Access. Відповідно, моторна лінійка буде схожа з Kaptur і Arkana.

У стандартній комплектації передбачається двигун на 1.6 літра, потужністю 114 к.с. У парі з ним функціонує 5-ступінчаста МКПП. У старших версій буде пропонуватися бензиновий турбований двигун на 1.3 літра, потужність якого становить 150 к.с. Він поєднується з 6-ступінчастою МКПП або варіатором.

Друге покоління Dacia Duster почали продавати в Європі ще в 2018 році. У моторній гамі є агрегати на 1, 1.2, 1.6, 1.5 і 1.3 літра. Європейці заявляють, що зовнішній вигляд автомобіля трохи покращився, але дешевизна все одно виділяється. Про версії, оснащені літровим мотором, відгукуються не дуже добре – слабка динаміка. Всі інші комплектації впевнено почувають себе в місті, але не на трасі. Підвіска налаштована дуже м’яко. Автомобіль на високій швидкості може розгойдуватися при проходженні поворотів.


Не пропустіть