Умільці показали ЗАЗ “Таврію” з мотором від BMW (Відео)

Автомобільний майстри оснастили “Таврію” потужним німецьким двигуном, пише hyser.ua.

Для багатьох українських автолюбителів ЗАЗ-1102 “Таврія”, зважаючи на свою дешевизну і популярність, стала основою для найрізноманітніших тюнінг-проектів. Автори одного з таких вирішили замість слабенького стокового двигуна встановити під капот компактному хетчбеку восьмициліндровий двигун з BMW. Про цю машину розповів Youtube-блогер з каналу “KASHA”.

Проект знаходиться тільки на стадії виробництва, тому зовнішній вигляд у машини досить незвичайний. Перше, що кидається в очі — розширення коліс. Під нього вже почали готувати ширші колісні арки. В іншому ж всі роботи були спрямовані на те, щоб якомога швидше поставити “Таврію” на хід, тому в салоні, посиленому силовим каркасом, присутній тільки одне крісло, коробка передач, ручник, кермо і педалі.

У момент зйомки над машиною все ще велися роботи, наприклад, перед першим тестовим запуском було встановлено лобове скло. Також були встановлені передній і задній бампери. А ось капот встановити не змогли, тому що звичайний капот малолітражної “Таврії” на потужний німецький мотор просто так не налізе. Це, втім, теж позитивно відбивається на нестандартній зовнішності автомобіля.

Перший запуск пройшов вкрай успішно-німецький двигун дуже легко розганяв легку “Таврію”, тому власник залишився задоволений виконаною роботою. Правда, довго кататися на машині вирішили не ризикувати, оскільки вона ще не поставлена на облік, і була б велика ймовірність просто позбутися ще не завершеного проекту.


Не пропустіть