У Канаді розроблять найшвидший триколісний автомобіль (Відео)

Spiritus оснастять електричною силовою установкою. Розгін до сотні займе у новинки всього 1,8 секунди

Канадська компанія Daymak збирається випустити нову модель під назвою Spiritus, яка повинна стати найшвидшим триколісним автомобілем в світі. Як повідомляє Driving, машину оснастять електричною силовою установкою. Розгін до сотні займе у новинки всього 1,8 секунди.

Автомобіль буде пропонуватися у двох модифікаціях – Deluxe і Ultimate. Базова версія електрокара зможе проїжджати на одному заряді 290 кілометрів. Запас ходу топової версії складе 480 кілометрів. Ціни на новинку, як зазначив виробник, складуть $ 20 000 і $ 149. 000 відповідно.

Судячи із зображень, Spiritus отримає футуристичний дизайн. Корпус повнопривідного автомобіля виконають з вуглецевого волокна. За даними New Atlas, новинку також укомплектують автономною системою управління, проте подробиці про цю технологію не розкриваються. Новинку обладнали сонячними батареями і чотирма подушками безпеки.

Виробництво двомісної машини стартує в 2023 році. На даний момент канадці вже пропонують оформити попереднє замовлення на свою машину з передоплатою всього $ 100.

Раніше стало відомо, що американська компанія Aptera планує до кінця нинішнього року почати серійне виробництво триколісного електрокара під назвою Paradigm. Стартап з Сан-Дієго вже зібрав більше 7 тис. попередніх замовлень на новинку. Очікується, що Paradigm буде випускатися в двох модифікаціях. Запас ходу топового електрокара становитиме 1600 км. Домогтися таких показників інженери планують за допомогою 100-кіловатного акумулятора і вбудованих сонячних батарей.


Не пропустіть