В Україну можуть хлинути недорогі автомобілі з Європи: названа причина

Європейська федерація транспорту і навколишнього середовища провела опитування серед громадян країн-членів ЄС щодо заборони продажів нових бензинових і дизельних автомобілів з 2030 року. Як результат, таку ініціативу підтримали більшість жителів Євросоюзу, пише Ampercar.com.

За даними дослідження, проти продажу авто з ДВЗ виступають 75% громадян ЄС. Більшість з них – це жителі міст, які гостро відчувають проблему забруднення повітря.

Опитування проводилося в онлайн-режимі. Усього було опитано понад 10 тисяч людей.

Як відомо, Німеччина активно «підганяє» європейське співтовариство з ініціативою якнайшвидше відмовитися від бензинового і дизельного пального до 2030 року. Влада Німеччини вважає, що ДВЗ завадять виконати умови Паризької угоди по клімату. Тим часом європейські автовиробники час від часу заявляють, що проти занадто жорстких обмежень, оскільки це не обов’язково призведе до поліпшення якості повітря на континенті.

Втім, якщо плани ЄС щодо повної відмови від традиційних авто втіляться в життя, то мільйони автомобілів з ДВЗ з часом змушені будуть покинути тамтешній ринок, осівши, наприклад, в Україні, де відносно нові і вже недорогі іномарки будуть користуватися шаленим попитом.