У Києві почнуть автоматично фотофіксувати порушення правил паркування

У Києві на вулиці Басейній, поблизу Бессарабської площі, протягом 60 днів тестуватимуть систему автоматичної фотофіксації фактів порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів.

Відповідно фіксація порушень буде здійснюватися без інспекторів з паркування. Тому важливою особливістю введення цієї системи називають мінімізацію впливу людського фактора. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

“Проєкт реалізується спільно з компанією Municipality Parking Services. Для його реалізації вже встановлені всі необхідні технічні пристрої – 8 пристроїв для фотофіксації фактів порушення правил зупинки, стоянки та паркування, 6 платіжних терміналів – у кожному по 3 камери, та 12 сенсорних датчиків, які вмонтовані в місця для паркування. Встановлені камери охоплюють весь паркувальний майданчик”, – сказав Густєлєв.

Він розповів, що всі факти порушень правил фіксуватимуться в автоматичному режимі, без додаткового залучення інспекторів з паркування. Камери та сенсорні пристрої фіксуватимуть момент зупинки транспортного засобу і час його знаходження на паркувальному майданчику, номерні знаки автомобіля, та чи не відбувається порушення правил дорожнього руху.

Заступник голови КМДА також зазначив, що на стадії пілотного проєкту плата за паркування транспортного засобу не стягується. У разі успішного проходження тестів таку систему можуть поступово впровадити на інших паркувальних майданчиках міста.

Джерело obozrevatel.com