Альтернатива євробляхам і “американкам”: в Україну масово завозять корейські авто

В Україні давно звикли до вживаних автомобілів з Європи. Не менш популярні й старі авто з Америки. Однак величезну популярність недавно стали набирати машини з Південної Кореї, особливо на газу. Оскільки не потрібно встановлювати газобалонне обладнання і можна заощадити на паливі.

Як пише портал “auto.bigmir.net“, на тлі ненажерливих “американців” ця особливість здається найбільш вигіднім та правильним варіантом.

Відзначається, що у корейських машин багато відмінностей від американських і європейських. Є, як і істотні плюси, та й свої мінуси.

Купити авто з Південної Кореї не складе великих труднощів. Алгоритм схожий на покупку з США або Європи.

Перше – необхідно заплатити близько 200 доларів, щоб автомобіль на місці перевірив корейський фахівець. Крім цього, в дану суму входить і офіційний звіт по моделі.

Таким чином покупець отримує необхідний мінімум інформації, без якої неможливо купити авто з-за кордону.

Звичайно ж, очікувати машину з Кореї доведеться трохи довше, ніж з США. Їх доставляють кораблями та плисти в Україну вони можуть від 1,5 до 3,5 місяців.

Ціни на автомобілі різні. Наприклад, на сайті Аuto.ria є моделі за 8 тисяч доларів, є й дорожчі від 10 до 19 тисяч доларів.
Є також варіанти й скромніші від 2500 до 6 000 доларів.

Природно, ціна залежить від марки авто, року, пробігу, наявності різних опцій і т. д.

Водночас особливість ринку полягає у тому, що там можна знайти рідкісні Kia і Hyundai в незвичайних комплектаціях.
Які є мінуси корейського авторинку?

Як відзначають експерти, звідти можна привезти тільки автомобілі корейських марок. Але, все ж є серед них не погані варіанти. Наприклад, Hyundai, KIA, SsangYong, Daewoo.

Також ніхто не може гарантувати 100% якість машини. Однак, така ж проблема і у євроблях, і у “американок”.