Максимальну швидкість автомобілів Renault суттєво обмежать

За повідомленнями гендиректора Renault Лука де Мео, стало ясно, що з 2022 року всі нові моделі французької марки Renault і Dacia будуть комплектуватися обмежувачем швидкості, який обмежить максимальну швидкість 180 км/год.

Це пов’язано з тим, що, якщо вірити статистиці, то більше третини ДТП з жертвами відбувається в зв’язку з недотриманням швидкісного режиму. Так що нові машини Renault і Dacia будуть обмежуватися максимальною швидкістю обмеженою в 180 км/год.

Деякі автомобілі будуть мати ще меншу максималку. Таким чином, новий Megane, який почнуть виробляти в 2022 році, отримає обмеження в 160 км/год. Варто нагадати, що раніше швидкість на своїх автомобілях на позначці в 180 км/год обмежила лише автокомпанія Volvo.

Крім того, транспортні засоби Renault і Dacia укомплектують особливою системою Safety coach. Воно може скорегувати швидкість виходячи з дорожніх знаків і геолокації. Про які саме авторинках йдеться, в компанії говорити не стали. Нововведення може торкнутися лише ЄС, а може поширитися і на інші країни.