Кабмін готує новий податок на автомобілі

Як заявив Ярослав Железняк, депутати Верховної Ради готують новий сюрприз автолюбителям, розширивши перелік автомобілів, які будуть обкладатися щорічним податком в розмірі близько однієї тисячі доларів США, пише enovosty.com.

Як зазначає нардеп, якщо раніше тільки власники дорогих автомашин, вартість яких становила понад 70 тис. дол., платили щорічний податок, то відтепер Кабмін вирішив розширити спектр автомобілів з позначкою «розкіш», і які будуть підлягати обов’язковому оподаткуванню.

«Зараз українці будуть платити не за люксові марки, а за автомобілі, які коштують більше 40 тисяч доларів США. Я вважаю це не справедливим», – заявив Железняк.

Нардеп зазначає, що українців ставлять перед вибором, або платити чималий податок на авто, або продавати машину, оскільки купуючи автомобіль далеко не люксових марок, люди не розраховували довічно платити на нього податок.

«У людей виникне питання, чому держава, не вирішивши питання з податковими та митними дірами, хоче нас обкладати додатковими податками», – вважає нардеп.


Не пропустіть