В Україні хочуть збудувати завод із виробництва електробайків

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, компанія Delfast планує у 2022 році досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні

Компанія з виробництва українських електробайків Delfast планує у 2022 році збільшити відсоток локалізації виробництва електробайків в Україні за рахунок запуску власного заводу.

Основні причини відкриття заводу Україні – це локалізація, контроль якості та економія. Наразі укладається угода із Київським радіозаводом та його правонаступником – компанією «Елміз».

У нас із ними передбачається багатостороннє співробітництво. Це не лише оренда приміщень – вони розробляють для нас майбутнє обладнання, здійснюють складання. Найголовніше – вони мають досвід: виробляють електромобілі, зарядні станції для електротранспорту й теж були зацікавлені в партнерстві саме з нами, – розповів співзасновник Delfast Данило Тонкопій.
Він також заявив, що виробництво в Китаї не може забезпечити компанії необхідного рівня якості продукції, оскільки кордони Китаю закриті, і Delfast давно відправив би туди інженерів.

За розрахунками Delfast, виробництво електробайків в Україні коштуватиме компанії дешевше.

Наведу приклад: рама, вироблена в Китаї, обійдеться нам у $250. А наші партнери в Дніпрі виробляють перші зразки за ту саму ціну, але в міру збільшення обсягів виробництва ціна знижуватиметься. У результаті економія може становити до 30%, – заявив Тонкопій.


Не пропустіть