Tesla Model S більше не отримає традиційне кругле кермо (Відео)

Гнати або не гнати – це, мабуть, не питання майбутнього Tesla Model S – це факт. У відповідь на твіт про можливість отримати оновлену модель S без штурвала Ілон Маск просто сказав “Ні”. Це питання було задано під твітами, спочатку опублікованими Маркесом Браунлі, який вчора виклав відео про штурвал в своєму абсолютно новому Model S.

Він не дивно любить Plaid, хвалячи всі модифікації, які Tesla зробив для нього – є явний прогрес у всіх областях. Все, крім одного: штурвалу. Він описує його як “половину рульового колеса” і просто “погано”, але насправді у нього немає проблем з незвичайною квадратною формою з відсутньою верхньою частиною.

Головна проблема Маркеса – це все елементи управління, які тепер чутливі до дотиків і, на його думку, до них важко пристосуватися. Звичайно, це виглядає дійсно круто і футуристично, у вас є кращий огляд дисплея водія, і ви змушені тримати руки в правильному місці під час водіння, але крім цього він починає перераховувати цілий ряд недоліків, викликаних цією установкою.

Це одне з багатьох негативних вражень від штурвалу, але навіть незважаючи на тиск, який чиниться на нього багатьма провідними автомобільними і технологічними впливовими особами, Тесла (і його генеральний директор), схоже, віддані цьому “керму”. І це незважаючи на те, що Ілон Маск відповів і визнав, що у багатьох рецензентів склалося про нього не найсприятливіший враження – компанія знає про це, але, схоже, не бажає зрушити з місця.


Не пропустіть