Українцям назвали ціни та характеристики нового Renault Duster (Фото)

Виробник обіцяє високу прохідність по бездоріжжю і комфорт, пише avtosota.com.

В Україні починаються продажі оновленого Renault Duster. Ціни стартують від 363 900 грн (близько $ 13,6 тис.). Як повідомляється на сайті офіційного дилера, популярна модель дивує своїми позашляховими якостями і пропонує гідний рівень комфорту і технологій в поєднанні з практичним обладнанням і аксесуарами для бездоріжжя.

Оновлена ​​модель має нову мультимедійну систему з 8-дюймовим екраном і функцією бездротового дублювання смартфона, покращену ергономіку, високу якість матеріалів, новий помаранчевий колір, новий дизайн заднього спойлера і 16-дюймових легкосплавних дисків, що забезпечують низький рівень викидів СО2 і витрату палива.

Кліренс 210 мм, оптимальна геометрія і металевий захист двигуна є гарантією високої прохідності по бездоріжжю (пісок, брід, сніг). Покупцеві пропонується система повного приводу. А електропідсилювач керма і енергоємна підвіска зберігають легкість маневрування та плавність ходу.

Важливою новинкою стали чотири камери, розташовані по периметру автомобіля. Для версій Duster з повним приводом пропонується унікальний на ринку України функціонал – монітор 4х4. Він демонструє становище автомобіля в просторі (кут крену і нахилу), що важливо в умовах складного рельєфу бездоріжжя. Також позашляховик обладнаний компасом, що працює навіть при 0 км / год, і висотоміром.

З комфорту також пропонуються сучасні мультимедіа, карта-ключ “вільні руки”, клімат-контроль і підігрів передніх сидінь.

Новий Duster може бути оснащений бензиновим двигуном 1.6 TCe 115 к.с (з 5-ступінчастою або 6 ступінчастою “механікою”), або дизельним двигуном 1.5 dCi 110 к.с. (з 6-ступінчастою МКП або “автоматом” з подвійним зчепленням).

Відзначимо, що з моменту дебюту в 2010 році Renault Duster підкорив більше 30 тисяч українців. Він регулярно потрапляє в рейтинги найпопулярніших автівок на первинному ринку. Так, в липні було куплено 416 нових Duster, що поставило автомобіль на третю сходинку в топ-20 найпопулярніших машин в країні.


Не пропустіть